Opinie mieszkańców:

- W sprawie Bandarouskiej Haściouni rozmawiałem z jednym z organizatorów i nie mógł się nadziwić dlaczego z Ratusza przyszło na poczęstunek na tak zwany krzywy ryj tylu nieproszonych gości. Jak mnie poinformował zaproszenie miał tylko zastępca Chmielewski! Tak sobie myślę niektórzy już się nie zmienią ale czemu młodzież bierze złe przykłady? Taka władza nastała co się dziwić!

- Miał być dobry gospodarz! Rano wstaje i buduje przedszkole a drugiego ranka nie! To tak robi gospodarz z inwestycją za 8mln zł! A czemu nie liczy się ze wszystkimi co się napracowali przy inwestycji, przedsiębiorcy urzędnicy! Czyżby podjął nieprzemyślaną decyzję?

- Konończuk to dobry gospodarz? Jeżeli to prawda to dlaczego w parku rośnie lebioda?! I to oknem Burmistrza! A może się postarzał i zwyczajnie mu się nie chce!

- Tak Burmistrz Konończuk tworzy nowe miejsca pracy! Rezygnuje z budowy przedszkola! Zasypuje fundamenty pod miejsca noclegowe! A mogły dwie firmy dobrze prosperować i utworzyć wiele miejsc pracy a tak mamy upadające firmy i bezrobotnych! Tylko Gratulować!

-Dobrze pamiętam jak Kononczuk zapewniał, że miejsc noclegowych nie będzie budował ale nowe przedszkole na pewno powstanie! Jest to nagrane nawet przez TV Białystok! Proponuję dla Loży Szyderców umieścić to nagranie z podpisem: Kłamca czy wyrafinowany cynik?…… Myślę, że Burmistrz Konończuk nie jest dobrym gospodarze i nie prowadzi Michałowo drogą rozwoju? Uważam, że jest kłamcą albo cynikiem i nie nadaje się na gospodarza gminy? To jest nasze życie, nasza przyszłość i naszych dzieci!

-Po co nam Burmistrz który nie słucha mieszkańców a przecież obiecał przed wyborami, że władza będzie bliżej ludzi i będzie konsultować swoje decyzje! Kolejne kłamstwo?!

- Kononczuk to kłamca – pozdrawiam!

- Ta kadencja samorządu zmarnowana! 4 lata stracone dla Michałowa

-Widzicie zachowanie radnych – zobaczcie jak ciężko być przeciw!

-Panie Konończuk gdzie przystanek przed Ratuszem!

- Decyzje Konończuka to motto Kononowicz „i nic nie będzie”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.