Nadzwyczajna lawina maili

Nasz wpis wywołał lawinę komentarzy, niektóre niestety były zwykłymi atakami personalnymi więc je pomijamy. Ale dostaliśmy też wiele wiadomości informujących o osiągnięciach innych nauczycieli, których praca nie zdobyła aprobaty w oczach Burmistrza choć na to bardzo zasługiwała. Oto niektóre z nich, które były najbardziej merytoryczne:

- Wasz artykuł o nagrodach z okazji Dnia nauczyciela bardzo mnie zdenerwował. Jak może Burmistrz tak postępować? Czy naprawdę w szkole nie było innych nauczycieli bardziej zasługujących na nią niż Pani która zasłużyła się w ostatnich wyborach jako gorąca zwolenniczka Konończuka? Jeszcze niedawno poprzedni dyrektor wręczał na Jasełkach nagrodę dla Pani Ireny Kardasz za laureata konkursu wojewódzkiego. Ale teraz rozumiem słowa burmistrza jakie powiedział przy wręczaniu nagrody dla pani Eli … że to cicha i tajemnicza nagroda. Hahaha chyba najgłośniejsza ze wszystkich!

- W naszej szkle uczyło się moich 3 dzieci i z ich opowiadań pamiętam oceny różnych nauczycieli. Zawsze pojawiało się jedno nazwisko – Pani Iwona Anchim której uczniowie pisali egzaminy gimnazjalne na 100% albo na bardzo wysokie punkty…… Wiem jakie to było ważne dla uczniów przy przyjęciu do szkoły średniej. Mam pytanie – dlaczego Pani Iwona nigdy nie dostała nagrody Burmistrza? Jeśli za taką pracę nie należy się nagroda to pytam za co ona jest przyznawana?

- A mnie ciekawi dlaczego nagrody Burmistrza nie dostała Pani Emilia Gryko? Przecież jej uczennice zdobyły już kilka nagród w konkursach wojewódzkich. Czy nauka języka rosyjskiego i białoruskiego już nie jest w naszej gminie ważna?

- Co z docenieniem pracy Pani Doroty Golak? Przecież jej uczennica już po raz 2 też wygrała konkurs wojewódzki (II miejsce)? W tym samym konkursie nagrody zdobyli też uczniowie Pani Ani Bogdanowicz i Heleny Łukszy. Czy tego nie można było docenić?

-Chyba żeby dostać nagrodę trzeba było zbierać szyszki. Ja wolałam uczyć dzieci.

Dziękujemy za maila

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.