Ku pamięci i rozwadze mieszkańców…..

-Jak sami widzicie 3 mln zł gmina może pozyskać z UE na budowę kanalizacji w Nowej Woli! Dlaczego Burmistrz Konończuk buduje za swoje?

-Nie rozumiemy w czym jest problem zamiast zaczynać inwestycję we wrześniu może zacząć na wiosnę i spróbować pozyskać 3 mln zł!

To już, aż taka bogata gmina? No i to co obiecaliśmy mieszkańcom? Taki wpis zamieściła propaganda ekipy Burmistrza Konończuka:

„Z całą pewnością obecni radni, którzy jedynie przeszkadzają w działalności Gminy zostaną właściwie ocenieni przez wyborców i nie otrzymają już mandatu.”

A więc szanowni mieszkańcy pokornie Was prosimy rozsadźcie sami kto szkodzi gminie i działa na niekorzyść mieszkańców? Czy ekipa Konończuka twierdząc, że nie ma jak pozyskać pieniędzy i wydając 3,5 mln zł nawet nie podejmując próby pozyskania czy radni niezależni którzy chcą aby inwestycje realizować gospodarnie pozyskując na to pieniądze…… Co jak widzimy jest możliwe. Ale żeby nawet nie spróbować!!!!

I myślimy, że poczynając od Burmistrza Konończuka, poprzez jego zastępcę Chmielewskiego, jego asystenta Gryca, jego poprzedniego asystenta Rafała Gresia, przewodniczącej Ireny Suprun, radnych Doroty Burak, Sławomira Dziewiątkowskiego, Anny Barszczewskiej kończąc na piewcach ekipy Konończuka czyli poprzednim redaktorze Mikołaju Gresiu i obecnym Joannie Dąbrowskiej nikt z nich się nie obrazi i nie zaprzeczy, że należy lub należał do ekipy Konończuka i wymiernie przyczynia się albo przyczynił się do takiego stanu rzeczy! Podajemy to ku pamięci i rozwadze mieszkańcom…….

PS. Za 3 mln złoty można zrobić 6 ulic, albo 4 drogi po 2 km w terenie. Można…….

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.