Gazetowy Rekord Podlasia (a może i Guinnessa)

Chcielibyśmy wrócić jeszcze na chwilę do sprawy naszej nowej starej michałowskiej gazety. Jak już pisaliśmy powstała w rekordowym tempie. We wtorek wybrano naczelną a już w środę poszła do druku.Nikt nawet nie próbuje ukryć tego, że gazeta została napisana przez duet Konończuk-Chmielewski. W ten sposób osiągnęli oni pierwszy sukces w swojej współpracy…… – pobili nieoficjalny rekord Podlasia w szybkości stworzenia gazety. W 24 godzin od formalnego powołania naczelnej gazeta była w druku.Zapytamy więc teraz gdzie jest teraz Pan Greś walczący o wolność słowa, o prawdę i tylko prawdę?Czy znów doświadczymy jego heroizmu w walce o niezależność gazety?Czekamy Panie Greś, czekamy. Lożo Pochlebców Szyderców – również czekamy.

Natomiast mamy jeszcze jedną wątpliwość moralną.

Za teksty publikowane w gazecie zgodnie z prawem odpowiada wydawca no i redaktor naczelna. Ciekawe czy pani Palinowska i Dąbrowska podpiszą się pod każdym zdaniem, które ukazało się w ostatnim numerze Gazety Michałowa. Czy gdyby z jakiegoś powodu doszło do pozwu sądowego to wezmą na siebie odpowiedzialność? A może właśnie o to chodzi? Może w ten sposób nowa władza chce się pozbyć pani Palinowskiej – podrzucić jej „śmierdzące jajo” w gazecie, a potem pod pretekstem tego, że doszło do pozwu ją zwolnić? No cóż przekonamy się…

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Grzechy władzy, Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.