Witamy na naszym blogu!

Szanowni Mieszkańcy Gminy Michałowo,

Listopadowe wybory doprowadziły do zmian w naszym samorządzie – jest nowy Burmistrz i nowy skład Rady Miejskiej. W ciągu ostatnich tygodni mieliśmy już przedsmak tego jak będzie wyglądała praca Rady Miejskiej i w jaki sposób traktowani są radni Małej Ojczyzny. Dochodzą nas słuchy, że zlikwidowana zostanie „Gazeta Michałowa”. Tym samym poprzez brak gazety samorządowej nie będziemy mieli miejsca, aby ze swoimi pomysłami i informacjami o naszej pracy do Państwa trafić. Dlatego postanowiliśmy założyć tego bloga. Niezależnie od losów „GM” o ważnych dla nas wszystkich sprawach będziemy pisać również tutaj.
Dość już kłamstw, półprawd i ataków, które są wszechobecne w Głosie Michałowa Gresia. Wciąż mamy tam do czynienia z podawaniem fałszywych danych, a potem redakcja w lakonicznych tekstach sprostowuje swoje informacje. Głos Michałowa służy konkretnej – rządzącej opcji i interesom Gresiów.
Zachęcamy ludzi by się do nas zgłaszali ze swoimi problemami i spostrzeżeniami. Chcemy tutaj prezentować swoje zdanie i poglądy na temat tego co dzieje się w Gminie Michałowo.
Zachęcamy do czytania!

A pisać można do nas na adres naszemichalowo@op.pl

Pozdrawiamy,
Mała Ojczyzna

Ten wpis został opublikowany w kategorii Radni. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.