Mega wiadomość

Zero pieniędzy dla Michałowa!!!

 3 rok kadencji Burmistrza Konończuka i ani jedna droga powiatowa nie będzie robiona! A ponoć takie zaniedbania w terenie?! Kolejna odsłona nieudacznictwa Burmistrza Konończuka a tracą mieszkańcy!

Jak grom z jasnego nieba (tego na którym miało zaświecić słońce) spadła wiadomość – Powiat Białostocki wykreślił z budżetu na rok 2017 wszystkie inwestycje drogowe na terenie gminy Michałowo!!!

Ale pani redaktor tego w Gazecie Michałowa nie napisze?! Lepiej niech w gazecie opluwają Nazarkę!

A miał nastać taki fachowiec od dróg! A miały być już takie przyjacielskie stosunki z powiatem! Oj…. Burmistrz Konończuk ponoć był jakimś tam kierownikiem w powiecie! Oj….”swój „ Starosta i jeszcze radny Kaczan jest członkiem zarządu powiatu? A radna Burak dyrektorem w powiecie….

I NIC DLA GMINY MICHAŁOWO?????

Ale po kolei:………….

Nie minął miesiąc czasu od uchwalenia budżetu Gminy Michałowa(29.12.2016 r.) a już się okazało, że niewiele będzie realizowane.

Przypominamy, że Burmistrz Konończuk w naszym budżecie gminy zaplanował 500 tys. zł na drogę powiatową do Podozieran odcinek od Kuchm do drogi na szkółki leśne gdzie oprócz powiatu 500 tys. zł tyle samo miały dołożyć Lasy Państwowe. Zaplanował również 350 tys. zł na drogę powiatową w Sokolu do realizacji razem z powiatem.

Natomiast powiat na sesji budżetowej w połowie stycznia 2017 r. na te inwestycje nie przeznaczył ani złotówki wykreślając je z realizacji! Pieniądze zostały przeznaczone na drogi w gminie Juchnowiec Kościelny i gminie Zabłudów!!!

Te pytania na sesji zadała radna Ancipiuk. Nie możecie jednak tego zobaczyć. Czy dlatego została zabrana kamera? Jednak my na swoim blogu napiszemy. A co na to Burmistrz Konończuk? Czy po ludzku nie jest mu wstyd? Całą sprawę przedstawimy w kolejnych wpisach.

A więc szanowni mieszkańcy podstrefa w gminie Zabłudów! Pieniądze na drogi do gminy Zabłudów!!! A jeszcze niedawno…… wszystko szło do Michałowa! Ale co takiego się zmieniło? A może kto się zmienił? Czyżby największymi wygranymi są mieszkańcy Zabłudowa? Czyżby powinni podziękować naszym mieszkańcom za taki a nie inny wybór?

Trudno jest zrozumieć dlaczego tak się dzieje? Dlaczego……….? Ale na te pytanie postaramy się wyrazić opinię w kolejnym wpisie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.