„Fachowiec” od dróg!

Słupy 1 metr od pobocza na asfalcie po środku ulicy Wierzbowej w Michałowie!!!

1234

 

 Kolejny symbol ery Konończuka! Tak przemyślanie i gospodarnie realizuje inwestycje!!! Jak zapowiadał w swoim programie wyborczym

 To jest fachowiec od budowy dróg! Zaiste mało kto tak potrafi!

Na sesji radna Ancipiuk zapytała co to ma znaczyć? Dlaczego tak się robi?

I wiecie co odpowiedział Burmistrz Konończuk?……

Najpierw nic! Radna zapytała w punkcie działalność w okresie między sesyjnym a burmistrz bardzo zdenerwowany arogancko odparł, że odpowie w sprawach różnych. Nie wiemy czemu przecież to jest właśnie najlepszy moment ale trudno? A w sprawach różnych oczywiście nie odpowiedział! Radna musiała zapytać po raz kolejny. Po czy burmistrz znowu arogancko i z gniewem odparł wiedziałem, że pani nie daruje! Rozumiecie drodzy mieszkańcy? Ale co takiego powiedział? Po prostu jak mawiał Czerepach w serialu „Ranczo” – Geniusz po prostu geniusz!

Odpowiedział bo tak było w projekcie!!! Zastanawia nas ile trzeba myśleć aby takie coś wymyślić!!! To tak jakby ktoś zaparkował na zakazie a policjant pyta dlaczego stoi pan na zakazie a kierowca odpowiada bo tutaj się zatrzymałem!!! Szkoda, że została zabrana kamera i nie możecie zobaczyć tego na własne oczy!!! A może dlatego została zabrana kamera? A może jest to nowa strategia promocji na całą Polskę asystenta Gryca?

Tak czy inaczej kolejny symbol ery Konończuka! Tym razem inwestycje! I znowu cytujemy 21 x Tak Wyborcze Konończuka pkt13. Będzie gospodarne i przemyślana wydawanie gminnych pieniędzy na inwestycje!

Widzicie jakie przemyślane! Wierzymy w to, że nikt by nie wpadł na taki pomysł!!! A jak przemyślane…. Jak oszczędne…. Nie trzeba wykupywać ziemi z boku! Ten Nazarko naprawdę wyprawiał niewyobrażalne rzeczy! Po co wykupywał ziemię! Trzeba było na ulicach na asfalcie ustawić słupy! Ale cóż skoro niektórzy mieszkańcy tak chwalą gospodarność Konończuka (np. przed wyborami dawny jego współpracownik pan Leszek) może tak trzeba robić! Zapewne następny burmistrz weźmie to pod uwagę!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.