Opinie mieszkańców

-Często czytam waszego bloga i z jednym się zgadzam a z niektórymi sprawami nie. Proszę również o więcej rzetelności. Przeczytałem na waszym blogu, że Rafał Greś uciekł z samorządu i wybrał własny interes. Czyli można pomyśleć, że swój biznes ważniejszy od mieszkańców. Skoro tak to dlaczego nie napisaliście o swoim radnym Symko z MO który również zostawił samorząd dla własnego interesu? Czy to nie jest tak samo, że rodzinny biznes ważniejszy od mieszkańców? Jeżeli mierzymy to równą miarą wszystkich.

-Co można sądzić o ludziach którzy sami nie mają osiągnięć, nic dla nas mieszkańców i Michałowa nie dokonali a plują na tych co odbudowali niemal całą gminę? Dla mnie jest to żenujące. I świadczy jedynie o kompleksach, nieudolności i braku zwykłej przyzwoitości. Nie o taką zmianę chodziło!……

- Jeszcze niedawno wszyscy nas odwiedzali, gmina otrzymywała dziesiątki milionów złoty. Włodek co ty zrobiłeś z Michałowa? W imię czego?

-Jak tak patrzę na dzisiejszą Gazetę Michałowa i tak sobie myślę? Co zarzucali Nazarce? Wtrącał się do gazety. Nawet redaktor Greś przepraszał innych za swoje artykuły. Tylko dlaczego mam wrażenie, że jeżeli nawet to w porównaniu do tego co się dzieje teraz były to „prztyczki w nos”! Teraz w gazecie „okładają bejzbolem”!!! Ale sobie wywalczyliśmy!

-Spotkałem na ulicy znajomego, który był przed wyborami za Konończukiem. Tak go wychwalał przed i po wyborach. Jaki to on gospodarny ile to nie zrobi. Teraz po dwóch latach zapytałem go czy naprawdę ta władza ci odpowiada? Naprawdę odpowiada ci nieróbstwo, te przekręty, biedronki, remizy te ścigania ludzi, ta nieudolność i brak jakichkolwiek inwestycji! Brak planu, pomysłu na gminę? To naprawdę tobie odpowiada czy dlatego tak mówisz, że to twoja rodzina? Kolega to pracowity człowiek spuścił głowę i nic nie powiedział. Zresztą i co miał mówić.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.