Kłamstwa ekipy Burmistrza Konończuka – Najlepsze podsumowanie braku wiarygodności!

Zdecydowaliśmy się ten wpis zamieścić jako pierwszy w Nowym Roku. Gdyż z jednej strony pokazuje on zakłamanie ekipy Burmistrza Konończuka jakie miało miejsce w minionym roku a z drugiej strony jest wskazówką braku wiarygodności na przyszłość! Oczywiście sprawa ta wynikła w ostatniej chwili tuż przed Nowym Rokiem.

Tym razem ujawniają sami mieszkańcy! Rodzice wystawiają certyfikat kłamstwom! Ci panowie Burmistrz Konończuk i jego ekipa definitywnie skompromitowali się. Po takim zachowaniu mając honor naszym zdaniem powinni podjąć męską decyzję i nie psuć dalej Michałowa! Czy rodzice są nikim dla obecnej władzy skoro piszą, że lokalizacja jest akceptowana przez wszystkich?  Ale o czym mowa? Oto wpis który umieścił Ratusz na swoim facebooku:….

Gmina Michałowo

11 godz. ·

Jest ostateczna decyzja.
Po serii spotkań i negocjacji wybrano akceptowalną przez wszystkich zainteresowanych lokalizację nowego przedszkola gminnego. Czekamy na wpływ ofert projektów. Wybór najlepszego zostanie dokonany, po konsultacjach ze wszystkimi zainteresowanymi, niezwłocznie po zakończeniu terminu składania.

I wszystko niby pięknie ładnie? Ale czy to nie kolejne wymysły, banialuki Burmistrza Konończuka i jego propagandy? Ludzie nie wytrzymali! Rada Rodziców napisała:

Rada Rodziców Gminnego Zespołu Szkół w Michałowie Nie było żadnych konsultacji z rodzicami, żadnych rozmów, choć nam pan Chmielewski obiecał.

KATEGORYCZNIE SPRZECIWIAMY SIĘ PAŃSTWA ROZWIĄZANIU UMIESZCZENIA PRZEDSZKOLA W GMINNYM ZESPOLE SZKÓŁ !
KATEGORYCZNIE TEŻ SPRZECIWIAMY SIĘ UMIESZCZENIE NOWEGO BUDYNKU PRZEDSZKOLA W MIEJSCU OBECNIE WYBUDOWANEGO SKATEPARKU !!! – to miejsce spotkań dzieci, młodzieży i osób starszych Mieszkańców Michałowa nawet od kilkudziesięciu lat!
Pan Chmielewski uspakajał rodziców zgromadzonych w Urzędzie Miasta Michałowo iż w projekcie budowy nowego budynku przedszkola W OGÓLE NIE JEST brana POD UWAGĘ lokalizacja przedszkola w budynku Zespołu Szkół w Michałowie. TWIERDZIŁ , IŻ JEST TO TYLKO PLOTKA :) Zapewniał że nowe przedszkole powstanie obok budynku szkoły i łączyć je będzie jedynie łącznik. Obiecał że w obecnej szkole żadne pomieszczenie nie będzie w przyszłości stanowiło sali przedszkolnej, A jednak jak wynika z konc.program funkcjonalno-użytkowy (zamieszczony na stronie
http://bip.ug.michalowo.wrotapodlasia.pl/
…/zamowienie-nr-ig… załącznik nr.9 ) ZABIERA SIĘ UCZNIOM Szkoły 4-RY klasy!
…. jak że można nazwać człowieka , który obiecuje rodzicom którzy dnia 24 listopada chcieli na Radzie Miejskiej złożyć osobiście oto pismo, OBIECUJE ŻE NA PEWNO W SZKOLE NIE BĘDZIE PRZEDSZKOLA ! Czy pan Chmielewski bał się przedstawienia sprawy na Radzie Miejskiej ? (pismo zostało zdane do kancelarii i do dnia dzisiejszego odpowiedzi nie otrzymaliśmy). Żenada, brak honoru ! Tak traktuje się rodziców, mieszkańców Gminy Michałowa !? Nie było żadnych konsultacji z rodzicami, żadnych rozmów, choć nam pan obiecał.

Nic dodać nic ująć. A jednak można jeszcze dodać! Zapraszamy wszystkich na stronę Rady Rodziców naszej szkoły tam można przeczytać szerzej np. Rada Rodziców pisze o zastępcy Chmielewskim – „Czy Michałowo hoduje Pinokia?” albo o czasach rządów obecnej ekipy     „ sprawowania „wątpliwych” rządów i decyzji!”.

Uważamy, że jest to najlepsze podsumowanie 2 lat rządów ekipy Konończuka. Jak mawiał radny Dziewiątkowski nastała era Konończuka!!! Czy era kłamstw, ohydnej propagandy, lekceważenia ludzi, nieróbstwa, pozoranctwa, nieudacznictwa, nieskuteczności, zastraszania, szemranych interesów „radnej zaradnej’ i w końcu era pachnidełek? Smutne, ze tak wygląda nasze Michałowo…..

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.