Sesja RM w dniu 13.10.2016 r. – naszym zdaniem – Co tam argumenty! Co tam merytoryka! Liczy się matematyka! Najważniejsze „szable”!

Wniosek o referendum w sprawie odwołania Włodzimierza Konończuka z funkcji Burmistrza!!!

Czy będzie referendum zadecydują radni!

Czwórka radnych widząc niegospodarność, bezprawne działania Burmistrza Konończuka które szkodzą mieszkańcom i gminie złożyła wniosek o podjęcie uchwały w sprawie zarządzenia referendum o odwołanie z funkcji Burmistrza Włodzimierza Konończuka. Poniżej publikujemy treść wniosku abyście sami mogli ocenić czy zarzuty są zasadne czy nie:

img199img200img201img202

I sami określić, wyciągnąć wnioski nie tylko z ostatniej sesji ale 2 letnich rządów Burmistrza Konończuka….. A my tylko się zastanawiamy jak to jest skoro zastępca burmistrza mówi, że ma pismo od powiatu a się okazuje, że nie ma! Jak to jest skoro radca prawny mówi, że pani kierownik Sitnicka nie została zwolniona podczas ciąży jak wyrok sądu mówi co innego. Jak to jest jak burmistrz mówi o budowie ulicy Białostockiej (czytaj pozyskanie pieniędzy również) a w rzeczywistości wymienił zasuwy i uzupełnił jakiś odcinek instalacji elektrycznej! Jak Burmistrz sugeruje jakoby jego zasługą jest spłata prawie 5mln zł kredytu gdy w rzeczywistości połowa z tej kwoty to pieniądze pozyskane przez jego poprzednika. Jak to jest jak burmistrz i wszyscy rządzący przez 2 lata obiecują ludziom, że będzie budowane nowe przedszkole a w rzeczywistości….. no właśnie jak nazwiecie te wszystkie zachowania? I czy takiej gminy chcieliście? Czy w takie ręce chcieliście oddać swoje sprawy? Jak nazwiecie ekipę Konończuka?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.