Sesja RM w dniu 13.10.2016 r. – naszym zdaniem – Co tam argumenty! Co tam merytoryka! Liczy się matematyka! Najważniejsze „szable”!

Zastępca Chmielewski pisze relacje do Gazety z sesji!!! – Zastępca burmistrza czy redaktor?

 Wyjazd radnych do Krakowa kosztował 3 039 zł. Tyle naszych pieniędzy zostało wydanych aby obejrzeli przedszkole w celu budowy nowego u nas. Nowego przedszkola którego nie będzie!!!

Dowiedzieliśmy się o interesujących smaczkach – a tylko dzięki niezależnym radnym którzy w dochodzeniu prawdy nie ustają! Po mimo wielu nieprzyjemności! Wystarczy obejrzeć sesję

Po pierwsze radna Kupraszewicz zapytała kto pisze do Gazety Michałowa relacje z sesji. Asystent Gryc odpowiedział, że zastępca Chmielewski….. jest za to odpowiedzialny. No drodzy mieszkańcy po co został zatrudniony Chmielewski jako sekretarz w gminie? Po to, żeby pisać artykuły bo może ktoś by pomyślał, ze pisze tylko „widziane nie tylko z ratusza” a tu proszę bardzo! Zobaczymy co będzie dalej? A teraz proszę sobie przypomnieć jak pisaliśmy o paru redaktorach w naszej gminie. Nie tylko pani Dąbrowska ale jeszcze paru a wśród nich zastępca Chmielewski. Czy bez podstawnie to twierdziliśmy czy wychodzi na nasze?

 Po drugie – prawda wyszła na jaw! Burmistrz Konończuk naszymi pieniędzmi zapłacił 3 039 zł za wyjazd do gminy Słomniki pod Krakowem w celu obejrzenia przedszkola. Przedszkola którego nie będą budować! Czyli kolejne pieniądze wyrzucone w błoto!

O sprawie pisaliśmy uprzednio i zrobiło się głośno jak okazało się, że uczestnikiem delegacji była radna Burak a do usługi transportowej wynajęta była firma jej męża! O to pytali radni niezależni podczas poprzednich sesji a teraz nie mogąc uzyskać informacji co do kosztów złożyli interpelacje w tej sprawie. I dostali odpowiedź od burmistrza!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.