„ Mistrz” promocji

Mijają kolejne miesiące od wyborów. Są to kolejne miesiące, w których o naszej gminie nigdzie się nie mówi i nie pisze. Regionalne media zupełnie przestały się Michałowem interesować. Dokładnie widać teraz jak wiele znaczy to by promocją gminy zajmowali się ludzie z odpowiednimi kwalifikacjami…… Pan Leszek Gryc, którego zadaniem jest promocja Michałowa, jak na razie na poczet swoich sukcesów może sobie wpisać jedynie to, że udało mu się, zamówić kubki dla pracownic Urzędu na Dzień Kobiet.

O promocję gminy zadbać nie umie, ale o promocję samego siebie jak najbardziej. Na telebimie w Michałowie znajdziemy bowiem informację o tym, że jego stowarzyszenie szykuje projekt z paczkami żywnościowymi, po czym dokładnie podkreślone jest, że sprawą to zajmuje się Leszek Gryc.

Ciekawe czy informacji w tej sprawie udziela w godzinach pracy urzędu i czy tam przyjmuje wnioski na paczki – jeśli tak to już wiadomo dlaczego nie ma czasu na promocję gminy. Ale wypłatę z miejskiej kasy pobiera. A burmistrzowi to nie przeszkadza. A może nie ma wyboru, może musi dotrzymywać wyborczych obietnic złożonych kolegom?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.