Sesja Rady Miejskiej z dnia 16.08.2016 r. naszym zdaniem

Era czy afera ekipy Konończuka:

Ciąg dalszy afery! Jak baluje ekipa Konońćzuka - Niech żyje bal bo to jest bal nad bale! Orkiestra gra!

Na łamach naszego bloga podaliśmy szokującą i bulwersującą naszych mieszkańców wiadomość, że na kolacji samorządowej była obecna prywatna osoba a mianowicie siostra przewodniczącej Suprun. Każdy zadawał pytanie z jakiej racji? Za nasze pieniądze?

W tym temacie na sesji radna Alina Kazberuk zadała pytanie czy to prawda i czy przygrywał zespół? Słuchając pytania radnej pomyśleliśmy, ze to jest żart bo zespół na kolacji samorządowej? Byłaby to całkowita rozpusta! Jednak to nie był żart! Okazało się, że podczas kolacji dla naszego nowodobrodzieja i jego świty przygrywał zespół! Jak ustaliliśmy Hewen (pan Mirek)…… Zapewne siostra pani radnej była zadowolona? Nikt nie był w stanie podać kosztów może radni będą starali się dociec. Radna Kazberuk zapytała również czy radni składali się na kolację. Przewodnicząca Suprun była oburzona – od kiedy radni płacą nikt nie płacił? Na co radna Kazberuk odpowiedziała, że za poprzedniej kadencji przeznaczaliśmy swoje diety na kolacje. No i co pani przewodnicząca Suprun po co ten „bulwers”? Rozumiemy, ze dla pani jest normalnym iż korzysta się za darmo? Tylko po co było tak opluwać poprzednią ekipę jak radni nawet na kolacje się składali. A teraz? Teraz nie dosyć, że za nasze pieniądze jedzą ich rodziny również to jeszcze zespół im przygrywa! Brawo zaiste era Konończuka! Tak to nigdy nie było. Jak leciała ta piosenka ….? Niech żyje bal bo to jest bal nad bale! Orkiestra gra! Panie burmistrzu pani przewodnicząca… a jak kończy się ta piosenka? Drugi raz nie zaproszą na wcale!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Grzechy władzy, Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.