Opinie mieszkańców

-Pani redaktor Dąbrowska twierdzi, że teraz nie ma cenzury a kiedyś była. To tak jakby jakiś redaktor ze stacji TRWAM twierdził, że Rydzyk nie cenzuruje(-: Oczywiście jeżeli z tej samej ekipy to nie musi. Nie jesteśmy aż tak głupi i takich bzdetów proszę nam nie wmawiać. Od razu zatrudniają ludzi z odpowiednimi poglądami. Teraz jest jeszcze gorzej cenzura nie jest potrzebna! To dopiero tragedia!

-Jestem oburzona! Jak pani redaktor Dąbrowska, której ponoć zależy na dobrze mieszkańców, która powinna mieć wysoką wrażliwość na krzywdę ludzką sama do takiej krzywdy dokłada rękę. Co z panią Małgosią przecież jest żoną i matką ma dzieci rodzinę! Oj nie takiej ekipy chcieliśmy przy wyborach. Nie myślałam, że to kiedykolwiek powiem ale Nazarko w porównaniu do Konończuka to kryształ!

-Burmistrz Konończuk powiedział, że mamy już dobrą sytuację finansową i dalej możemy brać kredyty. Sam słyszałem oglądałem sesję. Więc chyba nie była taka zła jak minął tylko rok i już jest dobra…..

-Byłem w ratuszu i widziałem jak asystenci układają pasjanse na komputerze. Proponuję zakupić oryginalne karty do gry panie burmistrzu.

- Współczuję radnym z MO, że z tak agresywnymi ludźmi muszą zasiadać przy stole.

-Konońćzuk to chce doczekać do emerytury ale co z nami?

-Kiedyś się gmina rozwijała a mi żyło się różnie myślę jak każdemu. Teraz gmina się zatrzymała a mi żyje się gorzej. To nie tak miało być

-Teraz Konończuk za nic nie odpowiada zawsze niewinny. To po co nam taki burmistrz. Kiedyś to chociaż pretensje było mieć do kogo.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.