Opinie mieszkańców

-Kiedyś za Nazarki wkurzało mnie, że wraz z gośćmi balują za nasze pieniądze. Teraz nie dosyć, że Konończuk też baluje za nasze to jeszcze zamiast z gośćmi to ze „swojakami”. Kiedyś to przynajmniej nie tylko balowali ale i robili. Były widoczne efekty a teraz…..? Podstrefy nie ma! Miejsc pracy nie ma! A oni BALUJĄ?!!! Szkoda gadać spadliśmy z deszczu pod rynnę!

-Niedawno jeszcze pracowałam w naszym samorządzie. Przed wyborami poparłam Konończuka bo nie wszystko mi się podobało. Ale teraz nie mogę nawet swobodnie porozmawiać ze swoimi współpracownicami. Każdy coś ukrywa, czegoś się boi. Ta atmosfera strachu jest nie do zniesienia. Zmieniam zdanie i już dzisiaj mówię głośno – panie Marku wróć!

-Nie rozumiem jak można ludziom spojrzeć w oczy? Objąć stołek, brać ogromne pieniądze i nic nie robić?

-Jestem oburzona w jaki sposób został potraktowany dyrektor szkoły Jan Łuksza przez radne Irenę Suprun i Dorotę Burak. …..Jeżeli te panie rządne są stanowisk to oczywiście każdy może ubiegać się o co chce ale dlaczego poprzez krzywdzenie innych ludzi? Niedopuszczalne jest publiczne „chłostanie” człowieka. Można mówić o błędach o nieprawidłowościach ale nigdy personalnie! Przecież te radne są dyrektorami i powinny kierować się szczególnie taktem a w tym wypadku normy moralne, współżycia społecznego a nawet sfera wolności osobistych czyli prawa została przekroczona. Ponadto oprócz wyrządzenia przykrości człowiekowi nic dobrego się nie dowiedziałam. Zabieranie zajęć dla dzieci, ograniczanie świetlicy do niczego dobrego nie prowadzi. Nie myślałam, że kiedykolwiek taka sytuacja w naszej gminie a szczególnie szkole będzie miała miejsce. Jeżeli są sprawy wymagające wyjaśnienia, naprawy, zmiany to taka rozmowa powinna odbyć się między dyrektorem a burmistrzem. Przecież ktoś chyba rządzi w naszej gminie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.