Wasze opinie

-Ostatnio na BIP Gminy przeczytałem, że Szkołę w Szymkach burmistrz chce sprzedać za 380 tys. A jeszcze niedawno o ile sobie przypominam cena była 1 mln zł. Prawie za darmo każdy potrafi oddać.

-A miało być gospodarnie oszczędnie spłata długów! A tu proszę bardzo termomodernizacja za 4 mln zł! Za tę sumę można było by zatrudnić 200 osób przez rok czasu.

-Pani Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz – Waltz powiedziała,….. że „może i ciepła woda Polakom się znudziła, ale pod wrzącą i w lodowatej trudno długo wytrzymać”. Zgadzam się z nią w zupełności i przenoszę to na grunt naszej gminy!

-Greś pisze, że termomodernizacja da wieloletnie oszczędności. Idę o zakład, że najwyżej jakieś 20 – 30 tys. rocznie. Dlaczego nic nie mówi ile oszczędności gmina ma prze powstałą biogazownię? Tak lekko licząc kilkaset tysięcy rocznie. Proszę o podanie ile podatku wpływa z tego tytułu i ile mniej płaci za ogrzewanie w szkole i na krytej pływalni? Sam słyszałem jak dyrektor Golak mówił, że tylko za luty była to kwota 10 tys. zł. Ale o tym propaganda ratusza nie powie bo to dzięki Nazarce!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.