Opinie mieszkańców

-To co zrobił Konończuk dla Gresiów urąga wszelkim normom! Wdzięczność też powinna mieć swoje granice!

-Teraz to widzę, że ekipa Konończuka cały czas działała personalnie przeciwko poprzedniemu burmistrzowi. Skoro byłoby inaczej to przed wyborami jak był burmistrzem to niech będzie ale teraz rok po wyborach i nadal człowieka nękają?

-Na loży ostatnio przeczytałem jako jeden z głosów w dyskusji, że woli buńczuczność i determinację poprzedniego burmistrza niż nieudolność i nieróbstwo obecnego……. czy brak pomysłów. I tu muszę przyznać rację. Bo jaki człowiek jest skuteczny? Jaki realizuje zamierzenia? Jaki wszędzie wszystko wychodzi i załatwi? Czy w Michałowie powstałoby tak wiele gdyby nie stanowczość, upór i determinacja poprzedniego? Teraz widać to nazbyt dobrze! A my daliśmy się niektórym po prostu oszukać.

-Wśród zwolenników obecnego burmistrza słyszę pogląd, że to nie on winien a źli doradcy! Doprawdy jakieś niedorzeczne myślenie. A kto rządzi! Kto postawił tych doradców! Jedną z najważniejszych kompetencji i umiejętności szefa jest dobór odpowiednich pracowników! Jak tego nie umie robić tz dobrać kadry to znaczy nie nadaje się na szefa. Poprzedni nie miał tylu doradców i radził. Jeżeli są źli to niech zwolni!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.