Opinie mieszkańców

-Za ten stan rzeczy, za te marnotrawstwo, bezradność kto jest winien władza czy społeczeństwo?

- Nie wiem co ten Nazarko sobie wyobrażał chciał zrobić Michałowo lepszym z nowoczesnymi ulicami i obiektami jakiś nienormalny i nie zapytał czy my tego chcemy? Dla mnie przypomina to Konopielkę i elektryfikację Taplar.

-Tak sobie myślę, że Konończuk nie jest winien…… wszystkiemu co się dzieje w gminie, że przedszkole się nie buduje, że wyroki przywrócenia do pracy, że przedsiębiorcy i rolnicy nie są zwolnieni z podatku, że nie ma miejsc pracy, że pieniędzy gmina nie pozyskuje? W takim razie zastanawiam się czy my mamy burmistrza? Ktoś wygrał wybory?

-Kim my jako społeczeństwo jesteśmy? Oskarżaliśmy poprzedniego burmistrza o jakieś interesy a tymczasem człowiek jeździ gdzieś w Polskę znalazł sobie pracę i żadnego interesu w gminie nie prowadzi. Nie zapewnił sobie ani mieszkania, ani lokalu na biznes nie otworzył niczego. Nie kupił działek!  Proszę zwrócić uwagę na tych prowodyrów tych oskarżeń Gresia, Gryca?!  Czy na gminie nie robią interesów? A my milczymy bo co boimy się żeby jak Nazarko nie paść ofiara linczu?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.