Opinie mieszkańców

-Nam burmistrz który zapewnia etaciki tylko tym co mu klaszczą jest niepotrzebny a co dla mieszkańców?!

-Ciekawy jestem gdyby to Nazarko sprzedał dom dla Ancipiukowej z 50 tysięczną bonifikatą co by poplecznicy obecnej ekipy mówili! Strach pomyśleć! Nie musiałby udzielać bonifikaty! Gdyby sprzedał za wycenę czyli 85 tys. Wszyscy by udowadniali, że po znajomości została zaniżona. I my w takim Michałowie żyjemy?

-Wiecie obserwuję jakiś cyrk jeszcze rok temu był Komisariat, były kursy autobusów PKS by ła karetka to wszystko ściągnął Nazarko a jeszcze była kasa z Unii i było źle! Dzisiaj nie ma Komisriatu, PKS zawiesza Kursy i kasy nie ma z Unii i tłumaczą,……. że tak jest dobrze, że tak ma być? Zastanawiam się czy jestem głupi czy niektórzy próbują głupka ze mnie zrobić!? Zastanawiam się co będzie dalej a raczej czego nie będzie?

-Chcę złożyć „gratulacje” dla wszystkich którzy głosowali na Konończuka. Na Nazarkę  chłop się starał – po co? Narażał się – jakiś głupi? Chciał zmieniać Michałowo na lepsze – nikomu na tym nie zależy! Wyprawiał prawdziwe cuda aby wszystkim i na wszystko starczyło a przy tym jeszcze dużo zostawało się na inwestycje – przecież każdy tak potrafi! A dzisiaj mamy Konończuka który nie widzę aby się starał, narażał czy sięgał po pieniądze z unii. Ale trwa! Gratuluję!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.