Ferie zimowe w naszej gminie

Dzieci i młodzież z naszej gminy, tak jak całe województwo podlaskie, rozpoczęły 2 tygodniowy okres ferii zimowych. W związku z tym, że śniegu w okolicy jak na przysłowiowe lekarstwo- czyli ciut ciu, to z pewnością rodziców zainteresuje feryjna oferta instytucji gminnych. A oferta przedstawia się zachęcająco i różnorodnie…… Na okres zimowej kanikuły każdy znajdzie coś dla siebie- można spędzić czas na sportowo w MOSiR,  muzyczno/taneczno/plastycznie w GOK-u   lub na kolorowo i teatralnie pośród książek z ulubionymi postaciami z bajek w Gminnej Bibliotece w Michałowie.

W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji- 2  instruktorów przez 5 godz. codziennie od 9.00- 14.00 od poniedziałku  do piątku zapełnia dzieciom czas na pływalni, hali sportowej, w świetlicy, na rekreacji podczas gier i zabaw. Gminny Ośrodek Kultury w bloku programowym prezentuje całą gamę możliwości do wyboru. W tym także PFDiF zaprasza na ciekawe seanse filmowe,  warsztaty pisania ikon i animacji poklatkowej. Świetlice w terenie (Hieronimowo, Bondary i Nowa Wola) pracują pełną parą w swoich regularnych godzinach zajęć. Na „Poranki z książką” zaprasza biblioteka (wtorek- piątek, godz. 11.00- 12.00).
Gminna Biblioteka dodatkowo zaprasza małych czytelników na spektakl teatralny już w ten piątek 30.01.2015 godz. 11.00 w Michałowie a także do swojej filii w Szymkach na godz. 14.00 . MOSiR natomiast  rozstawił atrakcyjne zabawki wodne i proponuje również szeroką gamę zajęć .Szczegółowe informacje poniżej lub na stronach instytucji:
A tak swoją drogą zastanawiamy się czy coś nowego powstanie w przeciągu 4 lat tej kadencji czy zostanie zmarnowane to co wybudowaliśmy. Czas pokaże. Oby to pierwsze.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.