Opinie mieszkańców

-Dzisiaj rządzą nieudacznicy do czego się nie zabiorą zarówno w sensie pozytywnym jak i negatywnym to nie wychodzi.

- Tak naprawdę nie wiem, ważne jest co myśli Chmielewski i Gryc czy co myśli Konończuk? Kto w końcu rządzi? Po przeczytaniu gazety sam nie wiem.

-Coś się tu komuś powywracało kiedyś byli w opozycji i rozliczali burmistrza Nazarkę z czym się zgodzę. Dzisiaj są przy władzy – rządzą i dalej rozliczają innych ludzi tego już nie zrozumiem. Nie zgadzam się z tym! Tak właśnie zachowuje się władza autorytarna a nie demokratyczna! Wasz blog co do tych reżimowych zapędów chyba miał rację. Coś w tym jest

-Ostatnia gazeta sprawia wrażenie, że zebrało się towarzystwo wzajemnej adoracji jak mówią u nas „ mamo chwalą nas! Kto? Wy mnie ja was!”. …Tuz po wyborach pomyślałem, że jeszcze nastaną czasy kiedy zatęsknimy za niektórymi! Ja przynajmniej patrząc na nową redaktor Dąbrowską tęsknię za Gresiem, patrząc na Chmielewskiego, Gryca i Gresia tęsknię za Dobrowolską, Sitnicką i Palinowską. Co do burmistrza od razu uważałem, że Konończuk to zły wybór nie dlatego, że mam coś do człowieka ale sam wiem dla starszego człowieka po prostu się nie chce nie to co młodemu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.