Czy panowie z Ratusza mają ze sobą jakiś problem?

Sądzę, że panowie z Ratusza mają jakiś  problem ze sobą lub z „brakiem pracy w pracy”. Chociaż pisanie bzdur na facebooku może trochę ich dowartościowuje.
Z jednej strony pisane są nieprawdziwe informacje i zastanawiam się jaka będzie odpowiedz ratusza na artykuł który ukazał się na blogu o odpowiedzi Wojewody co do Pani Ancipiuk.
Z drugiej strony… czy pisanie na facebook’u gminy dowartościowuje obecnych panów czy może Pana Nazarko. Chodzi mi o wpis o sukcesach sportowych zawodników i zawodniczek sekcji pływackiej. Panowie!!! Do niedawna jeszcze przeciwnicy basenu! Czyją jest zasługą to, że basen został wybudowany? Czy teraz po roku od wyborów już jest wszystko potrzebne?
Następny wpis na profilu gminy… zawody na basenie, ponad 200 zawodników nie tylko z Polski. Gdzie? Na niechcianym basenie w Michałowie, który zbudował Pan Marek Nazarko! A co z noclegami dla tylu osób (do tego również dochodzą trenerzy, opiekunowie i inni)? Budowa ośrodka który chciał wybudować Pan Nazarko została wstrzymana i zasypana. A przecież nie raz byłby zapełniony i wykorzystywany………..
Wiec teraz już sam nie wiem co sądzą panowie z Ratusza czy basen jest potrzebny czy nie? Czy wstrzymanie budowy ośrodka wypoczynkowego przy MOSiRze było dobrym rozwiązaniem? A może Pan Gryc od promocji inaczej poradziły sobie np. Mistrzostwa w pływaniu odbyłyby się na stawach w Lesance czy nad zalewem w Siemianowice,  bo przecież zalew w Michałowie też nie był potrzebny!
Przed miesiącem odbywały się Mistrzostwa Podlasia nad zalewem w Dojlidach gdzie dzieci i młodzież z naszej gminy również osiągnęły imponujące wyniki.
Panie Burmistrzu warto inwestować w młodzież. Warto dofinansowywać zawody nad Siemianówką. 10 czy 20 tysięcy to chyba nie są duże koszty jeżeli gminę stać na 50 tysięczną bonifikaty na dom z działką dla Pana Gryca? A na efekty nie trzeba długo czekać.
Napisałbym to w komentarzu na profilu gminy ale chyba nie tylko w gazecie ale i tam panuje cenzura gdyż niektóre komentarze też zostaja  usuwane.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.