Opinie mieszkańców

- Konończuk zatrudnia tylu doradców – asystentów chyba w ramach taniej gminy?

- Na budowę przedszkola pieniędzy nie ma a na etaty dla Gresia, Gryca i Chmielewskiego !

- Po hucznych przedwyborczych zapowiedziach Konończuka, Gresia i Gryca wygrało wyrafinowanie kolesiostwo i bezradność

-Naszły mnie jakieś smutne myśli. Dzisiaj można bezkarnie…….. wyrzucić dyrektora GOK, Kierownika Biblioteki i redaktora gazety za poglądy a Gresia odsunąć od gazety. A jeszcze rok temu byłoby to niegodziwością. Jaką miarką mierzycie taką wam będzie odmierzone.

- Tak sobie myślę, że Konończuk po Nazarce objął wszystko gotowe ulice, ratusz i wiele innych spraw. Zostały się drobne problemy  którye zawsze będą. Nie rozumiem jaki problem ma Konończuk może albo brać się do roboty i się wykazać albo po cichu odcinać tylko kupony od tego co jest zrobione. Po co on wywołuje Nazarkę! Uważam to za ogromny błąd przez co on straci i przegra. Każde wywołanie to chce nie chce porównanie. Wtedy Włodek wypada blado. Moim zdaniem lepiej gdyby obrał swoją wizję bez względu jaka by nie była i do niej przekonywał. A tak wszyscy widzą, że wizji nie ma i jeszcze wypada blado w tym porównaniu.

-Nie wierzyłem własnym oczom jak oglądałem obiektyw, że można taka żenadę odstawić! Naprawdę zmieniło się w tym Michałowie oj zmieniło!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.