Opinie Mieszkańców po obiektywie w TVB

-Włodek to prawda byłeś razem ze mną u burmistrza i zachodziłeś na zaplecze! Co się z tobą stało?

-Teraz znowu Konończuk o Nazarce co on zrobił a kiedy usłyszę o tym, co zrobił Konończuk.

-Czy niektórym słoma wystaje z butów czy mi się wydawało? Ja nie chcę jeść z jednej miski.

-Ludzie bez względu na preferencje, naprawdę wam taka nieporadność Konończuka odpowiada. Odpowiada wam taki rozgłos. Chcecie żyć w takiej gminie? Nie czujecie, że tracimy swoją szansę. Nie obchodzi mnie kto będzie burmistrzem. Chcę aby gmina prężnie się rozwijała. Reszta to zwykła polityka od której ojciec kazał mi się trzymać daleko.

- Jestem przedsiębiorcą myślałem, że szanowanym ale po tym reportażu w obiektywie poczułem się nieswojo jak wróg narodu. Ja też byłem na kawie u poprzedniego Burmistrza, nic wielkiego, bez szału ale pomysłem mi zaimponował.

-Teraz to pieniądze spadną nam jak manna z nieba – panie Konończuk czekamy!

- obejrzałem reportaż w obiektywie i zastanawiam się jakie to tragiczne jest Michałowo, zabłocone ulice, zaniedbane GOK i wszystkie obiekty, pracownicy siedzą w zimnych pokojach na rozklekotanych meblach a jedynie pomieszczenie w którym urzędował poprzedni burmistrz rewelacyjne! Czy tak jest czy mi się coś pomyliło? Tak na marginesie obecny burmistrz z tego luksusu się wyprowadził? Czy mi też się coś pomyliło?

-Kiedyś goście tam pili kawę i tyle w Michałowie powstało. Teraz siedzi tam KONOŃCZUK, GRYC i co mamy…? Siedzą i jeszcze oskarżają? A słyszałem, że został zatrudniony jeszcze Greś. Ludzie to jakiś koszmar to my tak naprawdę wybraliśmy?

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd, Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.